La Delmare Spa | HAKKIMIZDA
3778
page,page-id-3778,page-parent,page-template-default,,

HAKKIMIZDA

La Delmare Spa & Wellness

La Delmare Spa & Wellness, Akel Turizm Organizasyon Güzellik Merkezi İthalat İhracat Ltd.Şti. Spa Merkezi İşletmeciliği ve Danışmanlığı olarak, 2004 yılında sektöre adım atmıştır.

La Delmare Spa & Wellness’ın sektördeki tecrübesi; kozmetik, cihaz-ekipman konusunda seçkin markaları ile vermiş olduğu hizmet, profesyonel işletmeci kimliği ile A’dan Z’ye SPA &Wellness -Thalosso işletme deneyimi, dünyadaki yenilikleri takip eden araştırmacı, yenilikci ruhu ve %100 misafir memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile otel işletmelerine ideal çözüm ortağıdır.

Terapi havuzları, jakuziler, Türk hamamı, saunalar, aromaterapi, kromoterapi, tuz odası, buhar odaları, relax odaları, masaj yatakları, buz çeşmesi, kar kabini, soğuk duşlar, bakım odaları…kısaca SPA merkezinde olması istenilen tüm mekanların tasarımlarını büyük bir titizlikle gerçekleştirir ve en gelişmiş teknolojiyi kullanarak
kaliteli ve doğru çözümler üretilir.

La Delmare Spa & Wellness, sudan gelen sağlık ve güzellik kavramlarının, deneyimli ve şifalı eller tarafından ustaca harmanlandığı özel mekanlar oluşturmayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda oluşturulan rahatlatıcı tedaviler veESPA eğitimi almış profesyonel Spa ekibi en iyi hizmeti sunmak için dünyanın dört bir yanından seçilmiştir.

Ürünlerin tamamı Sağlık Bakanlığı’ndan izinli, kullan cihazlar CE belgelidir.

klogo